מתאמנים ממליצים

 • החדר כושר הזה הוא לא סתם חדר כושר אלא סוג של בית למתאמנים,
  תמיד מקבלת יחס אישי למשך כל האימון, אני מתאמנת אצל עומרי כבר
  שנתיים והגעתי לתוצאות מדהימות ומאוד נהנית מהתהליך

  מורן משה
 • הגעתי במשקל 108 לסטודיו, אחרי אימון ושיחה קצרה עם עומרי הבנתי שזה המקום להתחיל שינוי. היום אני עומד על 92 קילו ויכולת לרוץ 8 קילומטר ב5 דקות.

  (שנותנים למעשים לדבר, עומרי הובל)

  חיים אדרי
 • " אומרים בחיים שכדי להצליח צריך אדם אחד שיאמין בך, מי שמכיר אותי יודע שעבורי ספורט זה סוג של עונש, עשיתי ספורט כל חיי אבל לעולם לא ממקום של אמונה שאני באמת אוכל להיכנס לכושר ,ביום שעומרי ניפגש איתי והחל לאמן אותי הדבר הכי חזק שהצליח להעביר לי זה את היכולת שלו לגרום לי להאמין בעצמי וביכולות שלי, הוא כל אימון מגיע עם חיוך גדול וים של פידבקים חיובים ,כל מילה טובה שלו גם ברגעים שאני לא הצלחתי להניע את עצמי ,גרמו וגורמים לי לסיים כל אימון עם חיוך גדול ותחושת ניצחון ענקית!! "

  חלי ממן
 • " אוקיי, אז עד היום הייתי בטוחה שהייתי חטובה יותר  לפני הלידה, אז לא! תודה לך עומרי הובל על הליווי האישי, האמונה התמיכה, הפרגון והעידוד לאורך כל הדרך! התוצאות בהחלט מדברות בעד עצמן! "

  תום שגב
 • " מוביל דרך בעולם הספורט, התזונה , ואורח חיים בריא. מאמן כושר אישי וקבוצתי לכל מטרה, מתמחה בבניית תכנית אימונים ייחודית ומותאמת. מהווה דוגמא אישית לחיים נכונים ובריאים. משלב חדשנות יזמות ועוצמה בהקמת סטודיו מוביל בצפון שנותן פייט רציני לעסקים דומים באור המרכז. מהווה מנוע צמיחה עסקי ועוצמתי לענף כולו ולאזור הצפון בפרט. אתה כאבן שואבת לכל מי שנמצא מסביבך ומודל לחיקוי ודוגמא אישית."

  הילה קוסטיקה
 • " אני מתאמנת עם עמרי למעלה משנתיים וחצי אשר במהלכן השינוי לא מורגש רק כלפי חוץ אלא גם בהרגשתי האישית. אני שמחה שיש בחלקי את ההזדמנות להגיע לאימונים 3 פעמים בשבוע ולקבל מאמן מקצועי במיוחד, אימון מאתגר ומגוון! במהלך השנים בהם אני מתאמנת הצבתי לעצמי אתגרים לא מעטים ואת כולם צלחתי זאת אני זוקפת לזכותו של עמרי שלימד אותי שאין דבר העומד בפני הרצון. מעבר לאימונים ישנו את הסטודיו שיש בו את כל הציוד הנדרש על מנת להעביר את האימונים בצורה כיפית עם ציפייה לגבי האימון הבא. עמרי הוא מאמן קשוב ויחסו חם ובכל עניין שפונים אליו תמיד מכוון למקום הנכון. תודה שלימדת אותי לאהוב ולהידבק באהבת הספורט והבריאות בלעדיך זה לא היה קורה…."

  ענת נורדמן
 • " מי זה עומרי עבורי? זה הקול קורא להתעוררות הגוף באמצעות אימונים קבוצתיים ואימוניים אישים ,באמצעות אזור פעילות מאובזר במכשירים חדשים ומותאמים ובאמצעות צוות מנהלים מיומן ומקצועי. כל ביקור במכון מלווה בשיחה אישית והקשבה מלאה לגוף ולנפש ,ומי מנצח על כל הטוב הזה ?? עומרי הובל שיודע לנהל ולהוביל בצורה מקצועית ואישית את כל מעטפת האימון לטובת המתאמן. קבל תיקון-ובאמצעות צוות מדריכים מיומן ומקצועי."

  נורית עזיזי